You are currently viewing Kiermasz ciast

Kiermasz ciast

02.10.2019.r. w Zespole Szkół nr 1 w Nowej Dębie został zorganizowany Kiermasz Ciast. Nasi uczniowie po raz kolejny wzięli udział w akcji charytatywnej. Dziękujemy wszystkim którzy przynieśli do szkoły swoje wypieki, a w szczególności Madzi Skiminie, która była inicjatorką niniejszej akcji. Dochód z kiermaszu zostanie przekazany na operację dla Antosi.
Od rana uczniowie mogli zadowolić swoje żołądki wieloma pysznościami. Na stanowisku była możliwość odnalezienia licznych ciast i mniejszych przekąsek. Pomimo swojej prostoty szarlotki podbijały nie tylko serca uczących się w szkole, ale także nauczycieli. Można było też znaleźć babeczki z czekoladą oraz klasyczną babkę cytrynową. Uczniowie chętnie gościli przy stanowisku, bo oprócz tego, że mogli napełnić swoje żołądki to jeszcze mieli okazję pomóc chorej dziewczynce.
Wrzucając pieniądze do skarbonki każdy uczeń miał uśmiech na twarzy, ponieważ wiedział w jakim celu jest zorganizowana zbiórka. Następnie każdy brał swoje ciastko i szedł zaspokajać swoje kubki smakowe. Po skończonej akcji uczniowie cieszyli się, że mogli dołożyć swoją cegiełkę do ratowania zdrowia małej Antosi.

K. Brzuszek

Dodaj komentarz