You are currently viewing Wyjazd na kręgielnię

Wyjazd na kręgielnię

3.10.2019.r. uczniowie klasy 1b Zespołu Szkół nr 1 w Nowej Dębie wraz z panią Anną Dzióbą odbyli wycieczkę do Tarnobrzega na kręgielnie. Wyjazd odbył się z okazji Dnia Chłopaka, więc wszystkim towarzyszyły dobre humory.
Już w busie dało się zauważyć, że wyjazd odbędzie się w wyśmienitym, rodzinnym nastroju. Wchodząc do budynku kręgielni roześmianą ekipę przywitali mili panowie, którzy pomogli dobrać dogodny rozmiar butów zmiennych. Cała klasa podzieliła się na czteroosobowe zespoły i wszyscy ruszyli na salę do gry. Zagrali po dwie rundy, po dziesięć podwójnych rzutów każda. Zdarzały się osoby, które na kręgielni były po raz pierwszy i choć na początku nie było się czym chwalić to w późniejszych rzutach zauważalny był duży progres. Po upływie wyznaczonego czasu na grę wszyscy wraz z kolorowymi kulami zrobili sobie zdjęcie klasowe i wychodząc dziękowali panom za barem za miłe przyjęcie. Kolejnym punktem wycieczki był poczęstunek w McDonald’s. Wszyscy wykończeni po rozgrywkach chętnie coś przekąsili.
W czasie powrotu do domu widać było, że wyjazd udał się. Wszyscy dyskutowali o swoich wynikach w grze. W radosnych nastrojach i z uśmiechami na twarzy uczniowie wybrali się w drogę powrotną do domów.

K.Brzuszek

Dodaj komentarz