You are currently viewing STYPENDYŚCI STAROSTY

STYPENDYŚCI STAROSTY

15 października 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Tarnobrzegu dwunastu uczniów z czterech szkół w powiecie tarnobrzeskim zostało stypendystami starosty. W gronie tym znaleźli się również uczniowie naszej szkoły, którzy mieli okazję spotkać się nie tylko ze Starostą Tarnobrzeskim, ale z całym Zarządem Powiatu i przedstawicielem Kuratorium Oświaty. Co miesiąc, przez cały rok szkolny, otrzymywać będą po 100 zł. Pieniądze te są nagrodą za dotychczasowe osiągnięcia i na pewno zmobilizują ich do tego, by dalej rozwijali swoje pasje oraz reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów i olimpiad. Nasi stypendyści mają swoje plany i marzenia na przyszłość. Katarzyna Brzuszek – interesuje się kulturystyką, muzyką oraz fotografią zaś w przyszłości chce zostać sędzią Sądu Najwyższego. Muzyka to także dziedzina, którą jest zainteresowana kolejna stypendystka – Martyna Pasek. Ponadto interesuje się programowaniem, sportem, gra na gitarze i keyboardzie a w przyszłości planuje studia na Politechnice Rzeszowskiej, na kierunku – programista gier komputerowych. Chemia i piłka nożna – takie zainteresowania zdradza Norbert Tłusty – kolejny stypendysta a w przyszłości student kierunku chemicznego. Trzymamy mocno kciuki za ich plany i marzenia.
M. Zięba

Dodaj komentarz