You are currently viewing ZS1 na Dniu Otwartym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnobrzegu

ZS1 na Dniu Otwartym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnobrzegu

W dniu 27 lutego 2020 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Dniu Otwartym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnobrzegu. Uczelnia przygotowała mnóstwo atrakcji, uczniowie brali udział w interesujących wykładach, warsztatach i pokazach. Największym zainteresowaniem cieszyły się pokaz samoobrony, oraz świetnie wyposażona pracownia medyczna, gdzie uczą się studenci pielęgniarstwa. Nasza szkoła ma podpisane porozumienie o współpracy z PWSZ, które umożliwia uczniom ZS Nr 1 uczestniczenie w prelekcjach, prezentacjach, spotkaniach informacyjnych, zajęciach dydaktycznych, konferencjach i sympozjach, a także imprezach okolicznościowych organizowanych przez Uczelnię.
A.Dzióba

Autorzy zdjęć: Julia Stępień oraz PWSZ

 

Dodaj komentarz