You are currently viewing Dzień otwarty

Dzień otwarty

Dnia 27 maja 2022r. w naszej szkole został zorganizowany Dzień Otwarty, na który zostali zaproszeni przyszli absolwenci okolicznych szkół podstawowych. Po oficjalnym przywitaniu gości przez pana dyrektora Roberta Suskę, ósmoklasiści zostali podzieleni na grupy, a następnie oprowadzeni po salach lekcyjnych, gdzie czekały na nich tematyczne konkursy m.in. z języka polskiego, historii, matematyki, biologii oraz kawiarenka językowa. Uczniowie mieli także możliwość zmierzyć się z maszyną pingpongową, spróbować przejść po linie lub pobiegać na bieżni. Aktywne uczestnictwo w atrakcjach było nagradzane kuponami na ocenę bardzo dobrą dla przyszłych pierwszoklasistów naszej szkoły. Zainteresowanych, którzy tego dnia nie mogli nas odwiedzić, zachęcamy do zapoznania się z ofertą rekrutacyjną liceum oraz złożenia podania o przyjęcie w szkolnym sekretariacie.
Martyna i Klaudia, 3a 

Dodaj komentarz