Wyniki  konkursów….

  • Post author:
  • Post category:2022/2023

W ogólnopolskim  konkursie ,,Z ortografią na co dzień” do kolejnego etapu zakwalifikowali się uczniowie klasy IV: Julia Tomasiewicz, Agata Kluska, Klaudia Buczek i Damian Tomczyk. Cieszymy się wszyscy z sukcesów naszych uczniów i życzymy im wytrwałości w dalszej rywalizacji konkursowej. W kolejnym konkursie ,,Z poprawną polszczyzną na co dzień”uczennica klasy IV-Martyna Pasek  zakwalifikowała się do kolejnego etapu. Prawidła językowe, jak widać,  nie są obce Martynie, nie sprawiły jej żadnych trudności. Życzymy więc dalszych sukcesów w pokonywaniu konkursowych przeszkód. W ogólnopolskim konkursie ,,Mitologia Grecka i Rzymska” 19 miejsce w kraju zajęła  Julia Chlewicka. Wszyscy uczestnicy, którzy brali udział w tym konkursie, otrzymali pamiątkowe dyplomy. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy chcąc sprawdzić swoją wiedzę i porównać ją z uczestnikami innych szkół, godnie reprezentują społeczność uczniowską  w ogólnopolskich konkursach. Jeszcze raz wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

M. Gierach