You are currently viewing Absolwenci wracają i zachęcają do studiowania

Absolwenci wracają i zachęcają do studiowania

  • Post author:
  • Post category:2022/2023

6 marca 2023 roku naszą szkołę odwiedziła kolejna absolwentka – Klaudia Zięba. Obecnie jest studentką AWF Biała Podlaska na kierunku: wychowanie fizyczne w służbach mundurowych (III rok) i jednocześnie kierunku: sport – sporty walki (I rok). Spotkała się z uczniami klasy czwartej i trzeciej, przedstawiając kierunki swojej uczelni. Oferta edukacyjna na rok 2023/2024 to: wychowanie fizyczne, wychowanie fizyczne w służbach mundurowych, trener personalny, sport – sporty walki, sport – piłka nożna, fizjoterapia, kosmetologia, terapia zajęciowa, e – sport oraz nowość wychowanie fizyczne i taniec. Zapoznała naszych uczniów z bazą sportowo – dydaktyczną uczelni, pomocą materialną i socjalną, stypendiami, możliwością kariery dwutorowej czyli trenowaniem i studiowaniem jednocześnie.