You are currently viewing XIII edycja Szkolnego Przeglądu Talentów

XIII edycja Szkolnego Przeglądu Talentów

  • Post author:
  • Post category:2022/2023

30 marca w naszej szkole odbyła się XIII edycja Szkolnego Przeglądu Talentów. Podczas przeglądu uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje zdolności, pasje i talenty. Tegoroczna edycja przyjęła formułę przeglądu a nie konkursu. Wyłoniony został jedynie faworyt publiczności. Na scenie wystąpiło 12 uczestników a nagrodę publiczności zdobyła Gabriela Zalińska z klasy 4a prezentując swoją pasję jaką jest taniec.

Dziękujemy Panu Staroście Powiatu Tarnobrzeskiego oraz Radzie Rodziców za ufundowanie upominków dla wszystkich uczestników przeglądu oraz Pani Dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury za udostępnienie sali i pomoc w organizacji imprezy. Dziękujemy również Zespołowi Pieśni i Tańca Dębianie, działającemu przy Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie, którzy gościnnie wystąpili na naszym przeglądzie promując tańce i kulturę ludową.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów a pozostałym uczniom odwagi i wytrwałości w odkrywaniu i rozwijaniu swoich talentów.

Prawdą okazało się stwierdzenie, że w każdym człowieku drzemie jakiś ukryty talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć , a potem starannie pielęgnować.

A. Dzióba, M. Sączawa